Zimní tábor 2024

Klikni pro velký obrázek

Milí táborníci, vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na zimní lyžařský pobyt pro děti od 6 – 17 let i  pro rodiny s dětmi. 

Základní informace

Pobyt se uskuteční v termínu prázdnin Zlínského kraje 18. – 23.2. 2024  Ubytování bude horském hotelu Permoník, který se nachází v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků v klidném místě obklopený lesy s pěknou vyhlídkou do okolí. Hotel má prostornou jídelnu, terasu a společenské místnosti. Hosté mohou využít také bar s obsluhou. Ke sportovnímu vyžití slouží velká tělocvična, posilovna, stolní tenis a v případě zájmu je možná i sauna. V přízemí hotelu je lyžárna a skříňky k uložení lyžařské obuvi.

Ubytování

Ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením nebo apartmánech ve 2 propojených budovách. Na pokojích je připojení k wifi a televize.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze a zahrnuje snídani, svačinu, oběd, večeři a pitný režim po celý den. Snídaně jsou podávány formou rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit vegetariánskou stravu i dietu dle požadavků. Pobyt je nahlášen dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Lyžování

Lyžovat budeme ve SKI CENTRUM KOHÚTKA, které se nachází na česko-slovenské hranici v pohoří Javorníky, v nadmořské výšce 913 m.n.m.  Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře a snowboardisty, ale také pro začátečníky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě nedostatku sněhu  uměle zasněžovány. K dispozici je čtyřsedačková lanovka a  7 vleků.  Lyže nebo snowboardy si děti nechávají uschované přímo na svahu. Pro zájemce je možné využít běžecké trasy s různou náročností. Do areálu budeme dojíždět skibusem.

Výuka

Výuka je zajištěna pod vedením školených lyžařských a snowboardových instruktorů. Děti jsou na svahu označeny barevnými vestami a každý instruktor se věnuje 5–12 dětem (podle zdatnosti). Začátečníky vše naučíme, pokročilé zdokonalíme. Možnost pobytu i pro děti, které nelyžují (sáňkování, bobování, hry na sněhu…). Dále je zajištěn zábavný program v podobě her, soutěží a hlavně skvělých diskoték. Pro děti jsou připraveny diplomy, odměny, spousta cen a sladkostí. V ceně pobytu nejsou zahrnuty vleky, děti platí částku, kterou skutečně projezdí. Cena vleků bude upřesněna.

Pro děti, které jsou na pobytu s rodiči, nabízíme účast v lyžařské škole a na večerním programu. Lyžařská škola není v ceně pobytu a hradí se na místě.

Doprava

Doprava je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy vybavenými bezpečnostními pásy, videem, klimatizací a WC. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla. Lyže budou uloženy v přívěsném vozíku. Dopravu je možné zajistit i pro rodiny s dětmi (není v ceně).

Zdravotní péče

Je zabezpečená trvalá přítomnost kvalifikovaného zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil po celou dobu pobytu. Vše bude probíhat dle aktuálních vládních opatření.

Přihláška

Přihlásit se můžete online v sekci přihlášky. Po odeslání přihlášky dostanete na vámi uvedený email odpověď, že registrace úspěšně proběhla. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a uvést správnou adresu a rodné číslo skrz pojištění. Uzávěrka přihlášek je 5.2.2024 a uzávěrka plateb 10.2. 2024

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u Fio banky  2801983341/2010 
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sluníčko, volný čas dětí a mládeže, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČ, DIČ
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Pobyt můžete dát dětem také jako vánoční dárek v podobě dárkového poukazu, který vám zajistíme.
 7. Cena pro účastníky  tábora  je 5 900.-         
 8. Pro rodiny – dospělý 6 200.- a děti 4 900.-
 9. Podrobné informace dostanete po uhrazení platby.
 10. Důležité – v případě, že by se tábor nekonal z důvodu mimořádných opatření v souvislosti s nákazou koronavirem, by všem byly vrácena uhrazená částka bez storno poplatků.

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k pobytu budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení ke možné použít ze školní akce či jiného tábora a nově má platnost 2 roky od vydání.  Na vaše děti se těší známí vedoucí  Tony, Petr, Michal, Iva,  a také někteří noví -)))

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *