Letní tábory 2022

Klikni pro zvětšení

Děkujeme všem přihlášeným, z důvodu naplnění kapacity zatím nepřijímáme další přihlášky. Od 30.5. jsou další přihlášení vedeni jako náhradníci.

 

Léto se blíží a připravili jsme pro děti opět letní tábor. Děti čeká zajímavý program a prima vedoucí. Ve své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem. Při tvorbě programu vycházíme z hesla „Kdo si hraje, nezlobí“, proto jeho náplň tvoří  hry, soutěže, sport a zábava.

Spousta dětí se k nám vrací z důvodu setkání s kamarády a známými vedoucími a perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma.  Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Letní dětský tábor je určen pro děti 7 – 17 let. Po domluvě lze vzít na dětský tábor i  dítě ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijí  spoustu dobrodružství, užijí si legraci, naučí se samostatnosti a týmové hře. V pozdějších letech budou s jistotou na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Na táboře jsou děti rozděleny do smíšených týmů, které jsou zapojeny do celotáborové hry pod vedením svého instruktora. Nechybí sportovní náplň, koupání, táboráky, noční hra, oblíbené diskotéky a vždy nějaké překvapení.

Nejlepší referencí pro nás je, že se k nám děti každý rok vrací, protože jsou spokojeni s prostředím, náplní tábora  i vedoucími. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný prázdninový zážitek!

Letos bude tábor  probíhat v termínu 31.7. – 6.8. 2022 v rekreačním středisku Pohoda v Sidonii. A máte se jako vždy na co těšit! Víc prozrazovat nebudeme.

Lokace

Rekreační centrum Pohoda se nachází v obci Sidonie nedaleko Brumova- Bylnice, v pohoří Bílých Karpat, které bylo pro svou jedinečnost vyhlášeno biosférickou rezervací UNESCO. V této téměř zapomenuté části okresu Zlín příroda nabízí nejčistší vzduch na východní Moravě, překrásné bukové lesy, proslulé karpatské louky s výjimečnou florou, ale také sněhobílé vápencové skály – bradla, která dala Karpatům jejich příznačné jméno „Bílé“.

Pohoda leží v klidném koutě vzdáleném od městského ruchu. Přímo v areálu střediska je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, travnaté hřiště, hřiště na plážový volejbal a rozlehlá zahrada s bazénem, kde je také místo pro táborák s přírodním posezením. Celý objekt je oplocen. K dispozici je velká společenská místnost a kinosál.

Ubytování je ve dvou zděných budovách, kde jsou 2-6 lůžkové pokoje s umývadlem či vlastním sociálním zařízením. Je možno ubytování také ve čtyřlůžkových chatkách. Obě budovy jsou propojeny zastřešeným prostorem, ve kterém je vybudováno příjemné posezení. Výhodou je možnost využití i při nepříznivém počasí.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Snídaně formou bohatého  rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit vegetariánskou, bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava

je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s klimatizací. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme po celou dobu  osobní automobil. Vše bude probíhat dle aktuálních vládních opatření.

Přihláška

Přihlásit se můžete online v sekci přihlášky. Po odeslání přihlášky dostanete na vámi uvedený email odpověď, že registrace úspěšně proběhla. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a uvést správnou adresu a rodné číslo. Uzávěrka přihlášek je 15.7.2022 a uzávěrka plateb 20.7. 2022.

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u Fio banky  2801983341/2010 
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sluníčko, volný čas dětí a mládeže, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČ, DIČ
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Cena tábora  je 3 990.-
 7. Důležité – v případě, že by se tábor nekonal z důvodu mimořádných opatření v souvislosti s nákazou koronavirem, by všem byly vrácena uhrazená částka bez storno poplatků.

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k pobytu budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení ke možné použít ze školní akce či jiného tábora a nově má platnost 2 roky od vydání.  Na vaše děti se těší známí vedoucí  Radek, Natka, Kuba, Kája, Dominik, Iva, Tony, Eliška, Michal, Petr, Honza  a další…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.