Letní tábor 2019

Klikni pro zvětšení

Milí táborníci, vážení rodiče,

dovolujeme si vás pozvat na dětský letní tábor, které jsme pro Vaše děti letos  připravili.  Mohou se opět těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Ve své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem. Při tvorbě programu vycházíme z hesla „Kdo si hraje, nezlobí“, proto je nabitý hrami, soutěžemi, sportem a zábavou.

Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma.  Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Letní dětský tábor je určen pro děti od 7 – 17 let. Po domluvě lze vzít na dětský tábor i  dítě ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijí  spoustu dobrodružství, užijí si legraci, naučí se samostatnosti a týmové hře. V pozdějších letech budou s jistotou na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Na táboře jsou děti rozděleny do smíšených týmů, které jsou zapojeny do celotáborové hry pod vedením svého instruktora. Nechybí sportovní náplň, koupání, táboráky, noční hra, oblíbené diskotéky a vždy nějaké překvapení.

Nejlepší referencí pro nás je, že se k nám děti každý rok vrací, protože jsou spokojení s prostředím, celotáborovou hrou i vedoucími. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný prázdninový zážitek!

Letos bude tábor probíhat v termínu 13.-19.7. 2019 na horském hotelu Permoník a má název Letní pohodička se Sluníčkem. A máte se na co těšit! Víc prozrazovat nebudeme.

Lokace

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech, 20 km od Vsetína, směrem na Velké Karlovice. Je v klidném místě obklopený lesy. Ubytování je ve 2 – 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.  Hotel má prostornou jídelnu, terasu a společenské místnosti.  Přímo v areálu je bazén, dětské brouzdaliště,  sauna, dětský koutek, víceúčelové hřiště s umělým povrchem  a osvětlením, travnaté hřiště, oplocené volejbalové hřiště, posilovna,  kuželna, tělocvična  se sportovním  vybavením pro volejbal, fotbal,  floorbal,  stolní tenis, ringo, petangue, badminton, tenis a deskové hry, saunu, venkovní ohniště.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Snídaně formou bohatého  rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit vegetariánskou, bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava

je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s videem a klimatizací. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme po celou dobu  osobní automobil.

Přihláška

Přihlásit se můžete online v sekci přihlášky. Po odeslání přihlášky dostanete na vámi uvedený email odpověď, že registrace úspěšně proběhla. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a uvést správnou adresu a rodné číslo. Uzávěrka přihlášek je 20.6.2019 a uzávěrka plateb 1.7. 2019

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u KB 43-4721360207/0100
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sluníčko, volný čas dětí a mládeže, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČ, DIČ
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Cena tábora je 3 200.-

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k pobytu budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení ke možné použít ze školní akce či jiného tábora a nově má platnost 2 roky od vydání.  Na vaše děti se těší známí vedoucí Verča, Petr, Kája, Jana, Dominik, Lucka, Lenka, Patrik, Iva, Tonda a další…..

 

 

One thought on “Letní tábor 2019

 1. Dobrý den.
  Chtěla bych se zeptat, zda je možné ještě přihlásit 2 děti na tento tábor.
  Jednalo by se o hocha – necelých 13 let a holku – 11,5 roku.

  Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.