Letní tábor 2016

Milí táborníci, vážení rodiče,

dovolujeme si vás pozvat na 2 dětské letní tábory, které jsme pro Vaše děti letos připravili. Mohou se opět těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Ve své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem. Při tvorbě programu vycházíme z hesla „Kdo si hraje, nezlobí“, proto je nabitý hrami, soutěžemi, sportem a zábavou.

Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma. Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Letní dětský tábor je určen pro děti od 7 – 17 let. Po domluvě lze vzít na dětský tábor i dítě ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijí  spoustu dobrodružství, užijí si legraci, naučí se samostatnosti a týmové hře. V pozdějších letech budou s jistotou na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Nejlepší referencí pro nás je, že se k nám děti každý rok vrací, někteří dokonce jsou tak spokojení s prostředím, celotáborovou hrou i vedoucími, že absolvují i dva tábory v průběhu prázdnin. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný prázdninový zážitek…

Vybírat můžete letos ze dvou pobytů  pro děti :

31.7. – 6.8. 2016    rekreační centrum Pohoda Sidonie

„Dobrodružství  mezi hvězdami“     cena 2 890.-

Děti jsou rozděleny do smíšených týmů , které jsou zapojené do celotáborové hry se spoustou soutěží a zajímavých úkolů. Nechybí sportovní náplň, koupání, táboráky, noční hra, oblíbené diskotéky….

31.7. – 6.8. 2016    rekreační centrum Pohoda Sidonie

„ Sportovní tábor se zaměřením na tenis a fotbal“    cena 3 200.-

Tento tábor bude mít sportovní náplň – děti si mohou vybrat  fotbal či volejbal a novinkou je možnost přihlásit dítě do tenisové školy s výukou základů tenisu pod vedením instruktora s trenérskou licencí. Tenisová škola bude obsahovat týdenní blok 18 hodin (denně 2-3 hodiny) včetně závěrečného turnaje. Pro malé děti (6–8 let) bude probíhat výuka ve skupinách po čtyřech a to na zmenšeném hřišti  se speciálními odlehčenými míčky a sítí pro minitenis. Tenisová škola se uskuteční v případě dostatečného počtu zájemců. Po dohodě možnost zapůjčení tenisových raket.

Místo  konání  táborů

REKREAČNÍ CENTRUM POHODA SIDONIE

Rekreační centrum Pohoda se nachází v obci Sidonie nedaleko Brumova- Bylnice, v pohoří Bílých Karpat, které bylo pro svou jedinečnost vyhlášeno biosférickou rezervací UNESCO. V této téměř zapomenuté části okresu Zlín příroda nabízí nejčistší vzduch na východní Moravě, překrásné bukové lesy, proslulé karpatské louky s výjimečnou florou, ale také sněhobílé vápencové skály – bradla, která dala Karpatům jejich příznačné jméno „Bílé“.

Pohoda leží v klidném koutě vzdáleném od městského ruchu. Přímo v areálu střediska je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, travnaté hřiště, hřiště na plážový volejbal a rozlehlá zahrada s bazénem, kde je také místo pro táborák s přírodním posezením. Celý objekt je oplocen. K dispozici je velká společenská místnost a kinosál.

Ubytování je ve dvou zděných budovách, kde jsou 2-6 lůžkové pokoje s umývadlem či vlastním sociálním zařízením. Je možno ubytování také ve čtyřlůžkových chatkách. Obě budovy jsou propojeny zastřešeným prostorem, ve kterém je vybudováno příjemné posezení. Výhodou je možnost využití i při nepříznivém počasí.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava

je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s videem a klimatizací. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil.

Přihlášku

najdete v odkazu KE STAŽENÍ a lze ji poslat poštou, e-mailem nebo doručit osobně. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 15.7. 2016  a uzávěrka plateb 20.7. 2016

Platbu lze provést:

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
  2. Bankovním převodem na účet vedený u KB 43-4721360207/0100,
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
  3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu:
  Sdružení Sluníčko, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
  4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 2. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.

Podrobné informace

Přihlášku si můžete stáhnout kliknutím zde!

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k činnosti na táboře budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 3 týdny před začátkem pobytu.

Na Vaše děti se těší známí vedoucí Verča, Klárka, Lenka, Iva , Nikča,  Radek, Peťa, Pavel, Honza a další…

One thought on “Letní tábor 2016

 1. Děkujeme moc za úžasné fotky!! Je vidět, že si to děti opravdu užívají ☺☺, a to díky celému vašemu týmu!!! Hezké další dny na tàboře, ať vám počasí přeje!!!
  Ilona a Honza Zapletalovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.