Zimní tábor 2019

Leták s informacemi na zimní tábor 2018
Klikni pro zvětšení letáku

Milí táborníci, vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na zimní lyžařský tábor pro děti i rodiny s dětmi.

Základní informace

Pobyt se uskuteční 24.2. – 1.3. 2019penzionu  EDEN v Karlově pod Pradědem, který se nachází v malebném údolí nejvyššího moravskoslezského pohoří Jeseníků nedaleko prameniště řeky Moravice. Je umístěn na jižním svahu údolí s pěknou vyhlídkou. Penzion se nachází poblíž hotelu Kamzík jako jeho depandance a k dispozici je široké sportovní zázemí hotelu — tělocvična, vyhřívaný bazén, posilovna, stolní tenis, sauna, bowling. Penzion má k dispozici prostornou jídelnu, klubovnu, lyžárnu.

Ubytování

Pokoje nebo apartmány s vlastním sociálním zařízením. Ve vyhrazených časech máme  k dispozici krytý vyhřívaný bazén a tělocvičnu. V případě zájmu lze objednat i saunu. Na hotelu Kamzík je možné využít dětský koutek nebo kavárnu.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze a zahrnuje snídani, oběd, večeři, pro děti svačinu a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Pobyt je nahlášen dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Lyžování

Ski aréna Karlov s rozsáhlým lyžařským zázemí je jedno z nejvyhledávanějších zimních středisek. K dispozici jsou nové sedačkové lanovky, 16 vleků a 22 sjezdovek různých obtížností. Vleky mají dostatečnou kapacitu  a nechybí zde také dětské vleky, umělé zasněžování, osvětlení sjezdovek, bufety a vytápěné WC přímo na svahu. Skvělé lyžařské podmínky pro začínající i zdatné lyžaře a snowboardisty. Pro případ špatných sněhových podmínek máme po celý týden k dispozici autobus s řidičem pro přepravu k více zasněženým sjezdovkám v různých střediscích ( Kazmarka, Pavlín, Myšák, Kopřivná… ). Lyže nebo snowboardy si děti nechávají uschované přímo na svahu. Nabízíme možnost skupinové nebo individuální výuky i pro dospělé. Je možné také využít běžecké trasy s různou náročností.

Výuka

Výuka je zajištěna pod vedením školených lyžařských a snowboardových instruktorů. Děti jsou na svahu označeny barevnými vestami a každý instruktor se věnuje 4–10 dětem (podle zdatnosti). Začátečníky vše naučíme, pokročilé zdokonalíme.

Možnost pobytu i pro děti, které nelyžují (sáňkování, bobování, hry na sněhu…). Dále je zajištěn zábavný program v podobě her, soutěží a hlavně skvělých diskoték. Pro děti jsou připraveny diplomy, odměny, spousta cen a sladkostí.

V ceně pobytu nejsou zahrnuty vleky, děti platí jen to, co skutečně projedou, vloni se částka pohybovala v rozmezí 500.- až 1 000.- Kč dle výkonnosti dětí.

Pro děti, které jsou na pobytu s rodiči, nabízíme účast v lyžařské škole a na večerním programu. Lyžařská škola není v ceně pobytu a hradí se na místě.

Pobytu se mohou zúčastnit děti od 6 do 18 let. Možnost úhrady i po částech. Pobyt můžete dát dětem také jako vánoční dárek v podobě dárkového poukazu, který vám zajistíme.

Doprava

Doprava je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy vybavenými bezpečnostními pásy, videem, klimatizací a WC. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla. Dopravu je možné zajistit i pro rodiny s dětmi (není v ceně).

Přihláška

Zapsat se můžete v sekci přihlášky zde ba webu. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 31.1.2019 a uzávěrka plateb 15.2. 2019

Zdravotní péče

Je zabezpečená trvalá přítomnost kvalifikovaného zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil po celou dobu pobytu.

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u KB 43-4721360207/0100,
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte) Do zprávy pro příjemce můžete napsat jméno účastníka.
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu:
  Sluníčko, volný čas dětí  a mládeže, z.s., Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Pro účastníky tábora je cena 3 650.-
 7. Cena pro rodiny s dětmi 3 950.- dospělý, 3 200.- dítě

Další a podrobné informace

Informace k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení o seřízení vázání  budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení je možné použít ze školní akce či  letního tábora a nově má platnost 2 roky od vydání. Na děti se těší známí instruktoři Tonda, Lenka, Radek, Katka, Beny, Peťa… a také někteří noví ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *