Zimní tábor 2022

Leták zimní tábor 2022 Zlín
Klikni pro zvětšení

Milí táborníci, vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na zimní lyžařský pobyt pro děti od 6 – 17 let i  pro rodiny s dětmi. Doufáme, že nám nebudou bránit žádná vládní opatření a pobyt si všichni užijeme.

Základní informace

Pobyt se uskuteční v termínu prázdnin Zlínského kraje 6. – 11.2. 2022. Ubytování bude horském hotelu Permoník, který se nachází v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků v klidném místě obklopený lesy s pěknou vyhlídkou do okolí. Hotel má prostornou jídelnu, terasu a společenské místnosti. Hosté mohou využít také bar s obsluhou. Ke sportovnímu vyžití slouží velká tělocvična, posilovna, stolní tenis a v případě zájmu je možná i sauna. V přízemí hotelu je lyžárna a skříňky k uložení lyžařské obuvi.

Ubytování

Ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením nebo apartmánech ve 2 propojených budovách. Na pokojích je připojení k wifi a televize.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze a zahrnuje snídani, svačinu, oběd, večeři a pitný režim po celý den. Snídaně jsou podávány formou rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit vegetariánskou stravu i dietu dle požadavků. Pobyt je nahlášen dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Lyžování

Lyžovat budeme ve SKI CENTRUM KOHÚTKA, které se nachází na česko-slovenské hranici v pohoří Javorníky, v nadmořské výšce 913 m.n.m.  Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře a snowboardisty, ale také pro začátečníky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě nedostatku sněhu  uměle zasněžovány. K dispozici je čtyřsedačková lanovka a  7 vleků.  Lyže nebo snowboardy si děti nechávají uschované přímo na svahu. Pro zájemce je možné využít běžecké trasy s různou náročností. Do areálu budeme dojíždět skibusem.

Výuka

Výuka je zajištěna pod vedením školených lyžařských a snowboardových instruktorů. Děti jsou na svahu označeny barevnými vestami a každý instruktor se věnuje 4–10 dětem (podle zdatnosti). Začátečníky vše naučíme, pokročilé zdokonalíme. Možnost pobytu i pro děti, které nelyžují (sáňkování, bobování, hry na sněhu…). Dále je zajištěn zábavný program v podobě her, soutěží a hlavně skvělých diskoték. Pro děti jsou připraveny diplomy, odměny, spousta cen a sladkostí. V ceně pobytu nejsou zahrnuty vleky, děti platí částku, kterou skutečně projezdí. Cena vleků bude upřesněna.

Pro děti, které jsou na pobytu s rodiči, nabízíme účast v lyžařské škole a na večerním programu. Lyžařská škola není v ceně pobytu a hradí se na místě.

Doprava

Doprava je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy vybavenými bezpečnostními pásy, videem, klimatizací a WC. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla. Lyže budou uloženy v přívěsném vozíku. Dopravu je možné zajistit i pro rodiny s dětmi (není v ceně).

Zdravotní péče

Je zabezpečená trvalá přítomnost kvalifikovaného zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil po celou dobu pobytu. Vše bude probíhat dle aktuálních vládních opatření.

Přihláška

Přihlásit se můžete online v sekci přihlášky. Po odeslání přihlášky dostanete na vámi uvedený email odpověď, že registrace úspěšně proběhla. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a uvést správnou adresu a rodné číslo skrz pojištění. Uzávěrka přihlášek je 31.1.2022 a uzávěrka plateb 2.2. 2022

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u Fio banky  2801983341/2010 
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sluníčko, volný čas dětí a mládeže, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČ, DIČ
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Pobyt můžete dát dětem také jako vánoční dárek v podobě dárkového poukazu, který vám zajistíme.
 7. Cena pro účastníky  tábora  je 4 200.-         
 8. Pro rodiny – dospělý 4 300.- a děti 3 500.-
 9. Podrobné informace dostanete po uhrazení platby.
 10. Důležité – v případě, že by se tábor nekonal z důvodu mimořádných opatření v souvislosti s nákazou koronavirem, by všem byly vrácena uhrazená částka bez storno poplatků.

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k pobytu budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení ke možné použít ze školní akce či jiného tábora a nově má platnost 2 roky od vydání.  Na vaše děti se těší známí vedoucí  Radek, Lucka, Kája, Beny, Iva, Tony a také někteří noví -)))

 

 

2 thoughts on “Zimní tábor 2022

 1. Dobrý den,prosím jen o potvrzení,že mnou vyplněná přihláška pro syna Tibora Štýse k Vám dorazila.
  V přihlášce přes pc je uveden jiný bankovní účet než zde v aktualitách sluníčka,pošlete ten správný na můj email,abych mohla lyžařský kurz od 6. do 11.2.2022 zaplatit správně,děkuji.Štýsová Jitka

 2. Dobrý den,
  chci se zeptat? Naše dcera má bezlepkovou dietu. Lze zajistit stravu na táboře?
  Díky za odpověď
  S pozdravem Žůrek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *