Zimní tábor 2017

Klikni pro zvětšení letáku

Milí táborníci, vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na zimní tábor 2017 pro děti i rodiny s dětmi.

Základní informace
Pobyt se uskuteční v hotelu Kahan na Horní Bečvě. Hotel se skládá ze 2 budov, prostorné jídelny, společenské místnosti  a denního baru. Prostor hotelu  i samotné pokoje jsou příjemně a jednoduše zařízeny a jsou po kompletní rekonstrukci.  Hotel je vhodný pro dětské kolektivy.

Ubytování
ve 2-6 lůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem a WC. Po celý týden budeme mít k dispozici krytý vyhřívaný bazén a tělocvičnu – vše v ceně. V případě zájmu lze objednat i saunu.

Stravování
Stravování probíhá formou plné penze 5x denně (pro dospělé  3x denně) a zahrnuje snídani formou švédského stolu, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Lyžování
SKI areál RALIŠKA  má 4 sjezdové tratě, sedačkovou lanovku, velký lyžařský vlek a malý pro začátečníky. Umělé zasněžování, osvětlení sjezdovek , bufet a vytápěné WC přímo na svahu.  Areál SOLISKO  má 3 vleky různé délky, které mají dostatečnou kapacitu a sjezdovky jsou vhodné především pro střední a začínající lyžaře a snowboardisty.  Pro případ špatných sněhových podmínek máme po celý týden k dispozici autobus s řidičem pro přepravu k více zasněženým sjezdovkám v různých střediscích ( Mezivodí, SKI areál U Sachovy studánky, Bílá….) Lyže nebo snowboardy si děti nechávají uschované přímo na svahu. Nabízíme možnost skupinové nebo individuální výuky i pro dospělé.

Je možné také využít běžecké trasy s různou náročností
Výuka je zajištěna pod vedením školených lyžařských a snowboardových instruktorů. Děti jsou na svahu označeny barevnými vestami a každý instruktor se věnuje 5–10 dětem (podle zdatnosti). Začátečníky vše naučíme, pokročilé zdokonalíme. Možnost pobytu i pro děti, které nelyžují (sáňkování, bobování, hry na sněhu…). Dále je zajištěn zábavný program v podobě her, soutěží, karnevalu a hlavně skvělých diskoték. Pro děti jsou připraveny originální diplomy, spousta cen a sladkostí.
V ceně pobytu nejsou zahrnuty vleky, děti platí jen to, co skutečně projedou, vloni se částka pohybovala v rozmezí 300.- až 1 000.- Kč dle výkonnosti dětí.
Pro děti, které jsou na pobytu s rodiči, nabízíme účast v lyžařské škole a na večerním programu.
Pobytu se mohou zúčastnit děti od 6 do 18 let. Možnost úhrady i po částech. Pobyt můžete dát dětem také jako vánoční dárek v podobě dárkového poukazu, který vám zajistíme.

Doprava
je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s videem, klimatizací a WC. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla. Dopravu je možné zajistit i pro rodiny s dětmi.

Přihláška
Tu najdete v sekci přihlášky a lze ji poslat poštou, e-mailem nebo doručit osobně. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 25.1.2017 a uzávěrka plateb 5.2. 2017.

Platbu lze provést

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u KB 43-4721360207/0100,
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu:
  Sdružení Sluníčko, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.

Podrobné informace
k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k činnosti na táboře budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Na děti se těší známí instruktoři!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *