Letní tábory 2017

Milí táborníci, vážení rodiče,

dovolujeme si vás pozvat na 2 dětské letní tábory, které jsme pro Vaše děti letos  připravili.  Mohou se opět těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Ve své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem. Při tvorbě programu vycházíme z hesla „Kdo si hraje, nezlobí“, proto je nabitý hrami, soutěžemi, sportem a zábavou.

Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma.  Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Letní dětský tábor je určen pro děti od 7 – 17 let. Po domluvě lze vzít na dětský tábor i  dítě ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijí  spoustu dobrodružství, užijí si legraci, naučí se samostatnosti a týmové hře. V pozdějších letech budou s jistotou na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Nejlepší referencí pro nás je, že se k nám děti každý rok vrací, protože jsou spokojení s prostředím, celotáborovou hrou i vedoucími. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný prázdninový zážitek!

Vybírat můžete letos ze dvou pobytů  pro děti:

Název Datum Popis Cena
Kouzelné léto 23.7. – 29.7. 2017 Děti jsou rozděleny do smíšených týmů , které jsou zapojené do celotáborové hry se spoustou soutěží a zajímavých úkolů. Nechybí sportovní náplň, koupání, táboráky, noční hra, oblíbené diskotéky…. 2950.-
Sportovní tábor
23.7. – 29.7. 2017 Tento tábor je hodný pro děti, které ocení hodně pohybu, různorodého sportu, míčové hry, kolektivní a individuální sporty. Tréninky budou probíhat 2x denně tak, aby děti měly možnost se zapojit do celotáborové hry. 3300.-

Lokace

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech, 20 km od Vsetína, směrem na Velké Karlovice. Je v klidném místě obklopený lesy. Ubytování je ve 2 – 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.  Hotel má prostornou jídelnu, terasu a společenské místnosti.  Přímo v areálu je bazén, dětské brouzdaliště,  sauna, dětský koutek, víceúčelové hřiště s umělým povrchem  a osvětlením, travnaté hřiště, oplocené volejbalové hřiště, posilovna,  kuželna, tělocvična  se sportovním  vybavením pro volejbal, fotbal,  floorbal,  stolní tenis, ringo, petangue, badminton, tenis a deskové hry, saunu, venkovní ohniště.

Stravování
Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Snídaně formou bohatého  rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava
je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s videem a klimatizací. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Zdravotní péče
Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme po celou dobu  osobní automobil.

Přihláška

Přihásit se můžete v sekci  PŘIHLÁŠKY. a lze ji poslat poštou, e-mailem nebo doručit osobně. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 5.7. 2017 a uzávěrka plateb 15.7. 2017.

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u KB 43-4721360207/0100
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sdružení Sluníčko, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.

Podrobné informace
K táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k činnosti na táboře budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 3 týdny před začátkem pobytu. Na Vaše děti se těší známí vedoucí Verča, Klárka, Lenka, Iva , Vašek, Nela, Peťa,  a další…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *