Letní tábory 2021

Letáček létní tábor 2021
Klikněte pro zvětšení

Permoník 2021 – 🌞 Finito 🌞    

Děkujeme všem za bezproblémový průběh letošního tábora a budeme se těšit příští rok a nebo v zimě 😉    

V sekci Fotogalerie naleznete ztráty a nálezy z Permoníku. Prosím, domluvte si čas pro jejich vyzvednutí. 

Ahoj Tony

asistent vedoucí   

                                  

Milí táborníci, vážení rodiče,

i v současné náročné době připravujeme letní tábor,  na který se letos všichni obzvlášť těšíme a chceme si jej s vašimi dětmi náležitě užít. Děti čeká zajímavý program a prima vedoucí. Ve své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem. Při tvorbě programu vycházíme z hesla „Kdo si hraje, nezlobí“, proto jeho náplň tvoří  hry, soutěže, sport a zábava.

Spousta dětí se k nám vrací z důvodu setkání s kamarády a známými vedoucími a perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma.  Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Letní dětský tábor je určen pro děti 7 – 17 let. Po domluvě lze vzít na dětský tábor i  dítě ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijí  spoustu dobrodružství, užijí si legraci, naučí se samostatnosti a týmové hře. V pozdějších letech budou s jistotou na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Na táboře jsou děti rozděleny do smíšených týmů, které jsou zapojeny do celotáborové hry pod vedením svého instruktora. Nechybí sportovní náplň, koupání, táboráky, noční hra, oblíbené diskotéky a vždy nějaké překvapení.

Nejlepší referencí pro nás je, že se k nám děti každý rok vrací, protože jsou spokojeni s prostředím, náplní tábora  i vedoucími. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný prázdninový zážitek!

Letos bude tábor  probíhat v termínu 17.-23.7. 2021 na horském hotelu Permoník. A máte se jako vždy na co těšit! Víc prozrazovat nebudeme.

Lokace

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech, 20 km od Vsetína, směrem na Velké Karlovice. Je v klidném místě obklopený lesy. Ubytování je ve 2 – 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením  ve dvou propojených budovách.  Hotel má prostornou jídelnu, terasu a společenské místnosti.  Přímo v areálu je bazén, dětské brouzdaliště,  sauna, dětský koutek, víceúčelové hřiště s umělým povrchem  a osvětlením, travnaté hřiště, oplocené volejbalové hřiště, posilovna, tělocvična  se sportovním  vybavením pro volejbal, fotbal,  floorbal,  stolní tenis, ringo, badminton, tenis a deskové hry a venkovní ohniště.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Snídaně formou bohatého  rautu. Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit vegetariánskou, bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava

je zajištěna ze Zlína až na místo konání a zpět zájezdovými autobusy s videem a klimatizací. Zájemci, kteří nejsou ze Zlína, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme po celou dobu  osobní automobil. Vše bude probíhat dle aktuálních vládních opatření.

Přihláška

Přihlásit se můžete online v sekci přihlášky. Po odeslání přihlášky dostanete na vámi uvedený email odpověď, že registrace úspěšně proběhla. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a uvést správnou adresu a rodné číslo. Uzávěrka přihlášek je 27.6.2021 a uzávěrka plateb 1.7. 2021.

Platba

 1. V hotovosti (obdržíte daňový doklad o zaplacení)
 2. Bankovním převodem na účet vedený u Fio banky  2801983341/2010 
  (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte)
 3. Poštovní složenkou typu „C“ na adresu: Sluníčko, volný čas dětí a mládeže, Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01 Zlín
 4. Na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku:
  – přesnou fakturační adresu plátce včetně IČ, DIČ
  – jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje
  – adresu, kam chcete fakturu poslat.
 5. Tábor je možné hradit také na splátky dle domluvy.
 6. Cena tábora  je 3 550.-
 7. Důležité – v případě, že by se tábor nekonal z důvodu mimořádných opatření v souvislosti s nákazou koronavirem, by všem byly vrácena uhrazená částka bez storno poplatků.

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k pobytu budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 2 týdny před začátkem pobytu. Lékařské potvrzení ke možné použít ze školní akce či jiného tábora a nově má platnost 2 roky od vydání.  Na vaše děti se těší známí vedoucí  Radek, Lucka, Peťa,  Kája, Dominik, Iva, Tony, Vašek, Eliška, Patrik, Michal a další…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *